Acaip Yollardan Para Kazanmanın Kitabını Yazabileceğiniz 10 İş


Çoğumuz muhtemelen yaşayacağımıza, çalışmak için yaşamadığımızı söylüyor. Ve bunun yanlış bir tarafı yok, boş zamanlarında harcamanız gereken paranız olmalı. Ancak, çoğumuzun sağ kolumuza yapacağı işler var. Hala ideal işinizi arıyorsanız veya kariyer yolunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanız, bu makale sizin için yararlı olabilir.

GAP Eğitim Danışmanlık
GAP Eğitim Danışmanlık
 1. 1 Koltuk Doldurucu


  Kısa tanım büyük gösterilerde boş koltukları doldurmak. Bu gösterilerin birçoğu TV'de gösterildiğinden, rastgele boş koltuklar iyi görünmüyor, bu yüzden üreticiler sahneyi kusursuz hale getirmek için bu "numaraları" kullanıyorlar. Bir ünlünün koltuğunu herhangi bir nedenle terk ettiği anda, kişi geri gelene kadar bir koltuk doldurucusu yerine geçiyor.

 2. 2 Paranormal Araştırmacı-Hayalet Avcısı


  Paranormal araştırmacılar, paralel bir dünyanın varlığına dair kanıt bulmakla ilgilenenler arasında giderek daha popüler hale geliyorlar. Görünmez varlıkları tanımlamak ve ele almak için özel yüksek teknoloji araçlarıyla (ivmeölçerler, spektrum analizörleri ve manyetometreler gibi) paranormal aktiviteyi analiz ederler.

 3. 3 Yatak Deneyicisi


  Bu pozisyon minderlerden yorgan örtülerine kadar her şeyi test etmeyi gerektirir. Bu ürünleri test eden bireyler, rahat olduklarından emin olurlar ve şirketlerin kendileri hakkında karar vermelerine yardımcı olacak kişisel geri bildirimler verirler.

 4. 4 Deniz Kızı


  Sualtında olduğundan çok daha rahat hissediyorsanız ve en sevdiğiniz çizgi film karakteri Ariel ise, profesyonel bir denizkızı sanatçısı olarak kariyer sizin için uygun olabilir. Temel iş gereksinimleri arasında sıra dışı bir kıyafet giymek, su altında dans etmek ve diğer deniz canlılarıyla (denizanası ve yunuslar gibi) günlük olarak yüzmek sayılabilir.

 5. 5 Seyahat Gösterisi Sunuculuğu


  Fotojenik iseniz, seyahat etmenin, sosyalleşmenin ve insanlarla etkileşimin tadını çıkarın, kabarcıklı ve pozitif bir kişiliğe sahip olun. Bu işe doğru bir yaklaşımla, sadece dünyayı görmeyeceksiniz, aynı zamanda başkalarının sadece hayal edebileceği şöhret ve maaşı alacaksınız.

 6. 6 Parti organizatörü


  Bir parti hayvanıysanız ve bir sonraki büyük etkinliği planlamaksızın hayatı hayal edemiyorsanız, iş zekasını ve sanatsal yeteneğinizi alın ve günlük eğlenceyi bir gelir kaynağına dönüştürün.

 7. 7 Bourbon viski gurmesi


  Viski severler için muhteşem kolay görünsede bu iş oldukça özel yetenekler gerektirir: tatların nüanslarını ve aynı zamanda duyu kusurlarını tanımak, gelişmiş bir koku ve tat duygusu gerektirir.

 8. 8 Gizli Müşteri


  Düzenli olarak alışveriş yapmak ve bunun için ödeme yapmak, bu işin genel tanımıdır. Şirketler müşteri odaklı hale geldikçe, müşteri hizmetlerini çok ciddiye alırlar ve gizemli müşterileri, sıradan bir müşteri olarak hizmet sunup hizmetlerini değerlendirmelerine yardımcı olurlar. Planlanan esneklik gibi faydaların yanı sıra satın aldıkları malları ve hizmetleri ücretsiz olarak almanın avantajlarıyla birleştiğinde, bu iş aslında oldukça iyi bir gelir getirebilir.

 9. 9 Panda bekçisi


  Hayvan sever-iş! Hayaliniz bir Panda'ya sarılmaksa, sizin için harika bir iş fırsatımız var!

  “Çalışmanızın tek bir görevi var: pandalar ile birlikte 365 gün geçirme ve onların sevinç ve acılarını paylaşma”, bunlar iş arayanlara göre Chengdu Araştırma Merkezi Dev Panda Yetiştiriciliği tarafından belirlenen ana sorumluluklardır.

  Başvuru sahipleri en az 22 yaşında olmalı ve bazı temel panda bilgisine sahip olmalıdır. İşverenlerin ihtiyaçlarına göre iyi yazma becerilerine ve fotoğraf çekebilme yeteneklerine de sahip olmalıdırlar.

 10. 10 Medikal Marihuana Deneyicisi


  Toplumun tıbbi esrar kullanımına (kenevir) yönelik tutumu değişiyor. Bazı ülkelerin rekreasyon ve tıbbi esrar kullanımını yasallaştırmasıyla, bu alandaki potansiyel iş fırsatları büyümeye devam ediyor

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Haber