Erkeklerin Farkında Olmadan İçgüdüsel Olarak Kadınları Daha Çekici Bulduğu 10 Detay


Neredeyse herkes “Karşı cins için nasıl cazip olunur?” Sorusunun cevabını bilmek istiyor. Bilim adamları nihayet gerçeği açıklamaya hazır olduklarını iddia ediyor.

GAP Eğitim Danışmanlık
GAP Eğitim Danışmanlık

KaraFil.com, kadınların cazip bulunan 8 özelliğinden oluşan bir liste toplamıştır.

 1. 1 Vücut Şekilleri


  Bir erkek bir kadını gördüğünde, bilinçaltında kadın ile olacak bebeğini düşünür. Erkek beyinleri daha büyük kalçalar ve daha küçük bir bel içeren bir kadın arıyorlar. Bu hem doğurganlık göstergesi hem de kadının sağlıklı olmasına işaret ediyor.

 2. 2 Gülümseme


  Bu erkekler için belirgin bir cazip özellik. Bir gülümseme, bir erkeğin cazibesini yakalayabilen bir şeydir. Bu kadın daha açık ve flört etmeye hazır görünüyor.

  Gerçekten bu kadar basit mi? Tabii ki değil. Erkekler ayrıca kadınların dişlerine bakarlar. Bu, Hollywood filmlerinde aktrisler gibi parlak beyaz dişlere sahip olmanız gerektiği anlamına gelmiyor - sadece kokuşma ve sarımsı dişler gibi şeylerden kaçının. Aynı zamanda iyi görünümlü dişlerin iyi sağlık ve iyi genetiğin bir göstergesi olduğu gerçeğine bağlıdır. Hepimize bir adamın gelecekteki bebekleri için bir anne arıyor olduğunu hatırlatıyoruz.

 3. 3 Yüz Simetrisi


  Yüz simetrisi en çekici fiziksel özelliklerden biridir. Beynimiz, simetrik yüzleri daha az simetrik yüzlerden daha hızlı görsel olarak işlediği gerçeği ile açıklanmaktadır.

  Elbette, hepimiz% 100 simetrik yüz bulmak mümkün olmadığını anlıyoruz. Ancak sahip olduğunuz asimetri ne kadar az olursa, yüzünüz insanların gözlerini o kadar çok yakalar

 4. 4 Dudaklar


   "Öpülebilir dudaklar"  ne demektir.

  Kadınların çeşitli dolgu yöntemleri ile daha büyük yapma eğilimi olsa da anket, erkeklerin ince ile orta boyuttaki dudaklarını tercih ettiğini gösteriyor.

 5. 5 Gözler


  Erkekler büyük gözleri tercih ederler ve bir sebep var!

  Bir kişi baktığı bir kişiden hoşlandığında, gözleri bilinçsizce genişler ve daha da büyür. Bu nedenle daha büyük gözlü bir insan daha mutlu ve daha cazip görünüyor.

 6. 6 Kaşlar


  Kaşlarımız görünüşümüzde önemli bir özelliktir. Duygularımızı ve duygularımızı ifade etmede yardımcı olurlar. İyi biçimli kaşlar sizi muhteşem gösterebilir.

  İnsanların kaşları gözlerden daha sık gördükleri tespit edildi. Makyajınızı yaparken kaşlarınızı ihmal etmeyin.

 7. 7 Duruş


  Ayağa kalkın bayanlar!

  Duruşunuz sizin hakkınızda çok şey diyebilir. Genellikle zayıf yönlü insanlar sosyalleşmeyle ilgili problemlere sahiptir. Onlar utangaç ve yeni tanıdıklarına açık değiller. İyi bir vücut duruşu olan insanlar daha emin ve çekici olma eğilimindedir.

  Duruşunuz ilk izleniminizi etkiler. İnsanların sizin hakkınızda nasıl düşündüğünü değiştirmek için duruşunuzu değiştirin.

 8. 8 Renk


  Giysilerin rengi çekiciliğini çok fazla etkileyebilir. Kırmızı renk erkeklerin en cazip olduğu aşk ve tutku ile ilişkili olduğu bulundu.

  Senin küçük siyah elbiseni atma! Siyah giymek, bir erkeğin zeki ve emin bir kadın olduğunuzu bilmesine izin verebilir.

  Bütün güzel olmak ve erkeklerin dikkatini çekmek istemektedir. Ancak buna bakalım - çoğu kadın teorik olarak ideal bir çekici kişinin tüm özelliklerine sahip değildir. Basmakalıplara meraklı olmayın, sağlığınızı kontrol edin ve kalabalıktan sıyrılmak için kırmızı ruj gibi küçük numaralar kullanın.

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori: Bilim