12 Yıllık Kehanet! 2008’de Çıkan “Günlerin Sonu” Adlı Kitapta Koronavirüsün Anlatıldığı Ortaya Çıktı


12 yıl önce yazılan Günlerin Sonu adlı kitapta 2020’de akciğerlere saldıran zatürre benzeri bir hastalığın dünyaya yayılacağının yazıldığı ortaya çıktı.

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkıp kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Bilim insanları, sağlıkçılar ve siyasiler tüm dünyayı etkileyen koronavirüs hakkında her gün açıklamalar yaparak halkı bilgilendiriyor. Bunun yanı sıra koronavirüs ile ilgili komplo teorileri de büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bunların sonuncusu ünlü TV yıldızı Kim Kardashian’ın Twitter’dan yaptığı paylaşım sosyal medyanın gündemine oturdu. Kardashian, Sylvia Browne‘ın ‘Günlerin Sonu’ (End of Days) kitabından bir bölümü aktarırken, ünlü medyumun koronavirüsü tarih vererek bildiği öne sürüldü.

 

12 yıl önce, 2008 yılında yazılan kitapta şu satırlar yer alıyor

2013 yılında hayatını kaybeden Amerikalı medyum ve yazar Sylvia Brown tarafından bundan tam 12 yıl önce, 2008’de yazılan ‘Günlerin Sonu’ (End of The Days) kitabının 312’nci sayfasında şu satırlar yer alıyor:

“2020’de akciğerlere ve bronşlara saldıran ve tüm bilinen tedavilere direnen ciddi bir zatürre benzeri hastalık dünyaya yayılacak. Hastalığın kendisinden daha şaşırtıcı olan şey, aniden geldiği kadar hızlı bir şekilde yok olacağı gerçeğidir.”

Devam Etmek İçin Aşağıdaki Fotoğrafa yada İLERİ Butonuna Basın


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

-2
3 Paylaşım, -2 points

Makeleye tepkini ver:

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
0
love
lol lol
1
lol
omg omg
1
omg
win win
1
win

DON'T MISS