89 Yaşındaki Adamla Evlenen Kadının İlginç Sonlanan Hikayesi


Servet avcılığı ve zengin koca arayışı sırasında yaşadıklarıyla Amerika medyasında 1 numaraya kadar çıkan bu kadının hikayesi hepinizi şaşkınlığa uğratacak cinsten. Hazırsanız amerika’nın son 30 yılını en çok etkileyen bu kadının hikayesine birlikte göz atalım.

 

Anna

Güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Anna, fakir bir ailenin kızı olarak Amerika Birleşik Devletlerinin Teksas eyelatinde 1967 yılında dünyaya gelmiştir. Küçüklüğünü, çevreye oldukça kapalı olan eğitmsiz bir ailede geçiren bu kadın henüz daha 17 yaşındayken evlenerek hamile kalmıştır. 18 yaşında çocuğuyla birlikte Amerika’da kırsal bir bölgede sefil hayatına devam etmekteymiş. Ancak onun aradığı hayat bundan daha lüks ve varlıklı olmalıydı. Bu yolda ilk adım olarak çocuğu daha 2 yaşına gelmeden eşiyle boşanma kararı almıştır. Hayatını değiştirmeye kararlı bu kadın oldukça eğitimsizdi, bu yüzden insanlara sunabileceği tek şey in güzelliği olduğunu fark etmesi çok uzun sürmemiştir. 19 yaşına adım attığı yıl Texas’ta bulunan bir striptiz kulubunde çalışmaya başlamıştı. Bir yandan her gece striptiz kulübünde çalışırken, sabahları da daha 3 yaşındaki çocuğuna bakmak zorundaydı. Zorlu geçen 7 senenin ardından, Anna’nın başına belki yıllarca konuşulacak bir olay gelmiştir. Güzelliğiyle çalıştığı yere gelen her erkeği kendine hayran bırakan Anna, çalıştığı bir akşam o gece kulübe giren bir adamla tanışmıştır. Bu adam Texas’ın en zengin adamı olan milyarder Howard Marshall’dı. Anna’ya ilk görüşünde aşık olan milyarder, bu kadınla ilişki yaşamaya oldukça kararlıydı.Fakat bu ilişkiye engel olabilecek tek şey milyarder adamın 89, kadının ise 26 yaşında olmasıydı. Kısa bir flört döneminden sonra bu garip çift etraftakilerin tepkilerine rağmen evlenmeye karar vermişlerdi. Ancak evlilikten 1 yıl sonra milyarder adamın vefatıyla işler içinden çıkılamayacak bir hale gelmiştir.

Acaba Anna, hayatının aşkını mı kaybetmişti yoksa aradığı fırsat sonunda ayağına mı gelmişti? Milyarderin ölümünden geriye ise 2 milyar dolarlık bir miras kalmıştı. Mirası almaya çok kararlı olsa da Anna’nın oldukça güçlü rakipleri vardı. Milyarderin eski eşlerinden doğan çocukları bu parayı servet avcısı kadına kaptırmak istemiyorlardı. Bunun sonucunda da yıllar sürecek miras davası başlamış oldu. En sonunda yargıya kadar giden bu dava, Amerika halkının eğlencesi haline gelmeye başlamıştı. İlngiç ropörtajlarla her gün televizyona çıkan Anna, birbirinden absürt ve abartı olan hikayelerini, dedikodu meraklısı Amerikan halkına anlatmaktan çekinmiyordu. Televizyonda başlayan süreç Anna için Hollywood’a kadar yükselmişti. Bir çok erkeğin ilgisini çeken bu kadın artık ünlü playboy dergisinde çalışmaya başlamıştı. Lakin bütün bu güzel olaylardan sonra Anna kilo almaya ve çirkinleşme başlamıştı.

Yıllar süren mahkemenin sonuçlanmasından sonra, Anna Nicole kocasından kalan 88,5 milyon doların sahibi olmuştur.Aynı zamanda bu süreçte ise yakın ilişkiler yürttüğü avukatıyla da sevgili olmuştu. Sürpriz bir şekilde bir kız çocuğu dünyaya getiren Anna bu çocuğun kimden olduğunu ise medyayla palaşmayı reddetmiştir. Anna’nın trajik hikayesi ara vermeden devam ediyordu. Eski yunan tragedyalarını aratmayan hayatı kızının doğumundan 3 ay sonra oğlunun ölümüyle oldukça sarsılmıştı. Bu olaydan sonra hiçbir zaman kedisini toparlayamayan güzel ancak talihsiz kadın bir sene sonra bir otel odasında ölü olarak bulunmuştur.
Olaylı ölümünden sonra birçok komplo teorisinin ortaya çıkması çok uzun sürmemiştir. Bazı iddialara göre bu kadını ve oğlunu öldüren kişi, kadının mirasını almak isteyen sevgilisi ve avukatı olan adamdı. Fakat bu iddialar her zaman magazinsel dedikodu olarak kalmıştır ve araştırılmamıştır.


Amerika halkının ‘’aptal sarışın’’ olarak adlandırdığı Anna ardında sadece küçük bir kız çocuğu ve zengin kocasından kalan büyük bir miras bırakmıştır. Anna, zengin koca avcısı mıydı yoksa gerçekten kendisinden 63 yaş büyük birine aşık olmuş muydu bilinmez ama bu olayın daha uzun yıllar konuşulacağı bir o kadar kesin.


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

1
71 Paylaşım, 1 point

Makeleye tepkini ver:

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win

DON'T MISS