Dünyadaki Herkesin Günlük Hayatında Nefret Ettiği 8 Şey


Herkes günlük hayatlarında tahammül edemedikleri, sinirlerini alt üst eden şeylerle karşılaşabilirler. Bu sinir edici durumlar çoğu zaman kişiden kişiye değişirken öyle durumlar vardır ki dünyadaki herkesin sinirlerini alt üst ederler. Gelin dünyadaki çoğu kişinin nefret ettiği 10 sinir bozucu durumlara birlikte bakalım.

 

Usb girişleri

Eğer dizüstü bilgisayar kullanıcı iseniz, birazdan izleyeceğiniz rahatsız edici durumla hayatınızda en az birkaç kez karşılaşmışsınızdır. Çoğu laptoplarda az sayıda olan usb girişleri arasında bir de çok az boşluk bulunmaktadır. Genellikle mouse, harici disk gibi şeylerle dolu olan girişler siz farklı bir şey takmak istediğinizde size seçim yapması zor seçenekler sunmaktadır. Mouse mu yoksa harici disk’i mi çıkarsam?

 

Son kalan şampuan

Duş alırken yaşadığınız en sinir bozucu durumları bir düşünün? Rahatlamak için girdiğiniz duşlar kimi zaman sizi sinir edebilmektedir. Şampuanınızın gözünüzü yakması hatta en kötüsü bu olabilir şampuanınızın bitmiş olduğunu fark etmeniz. Şişenin dibinde kalan son şampuan damlasını dökmek için verdiğiniz uğraş sadece sizi değil dünyadaki birçok insanı sinir etmektedir.

 

Fermuarlar

Kıyafetlerdeki fermuar onları giyerken çoğu zaman işinizi kolaylaştırırken kimi zamanda sizin zor saatler geçirmenize neden olmaktadır. Açılmayan veya kapanmayan hatta bir yere takılan fermuarlar hiç olmayacak zamanlarda karşınıza çıkar ve sizi çileden çıkartır.

 

Aniden tuvalete gitme ihtiyacı

Uykunuz gelmiş, sıcacık yatağınıza yatmışsınız tam uykuya dalmak üzereyken tuvaletinizin geldiğini fark ettiniz. Mecburen uykunuzun dağılma ihtimalini göze alarak tuvalete gitmek zorundasınız yoksa sabah hiç de hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

 

Kapalı antepfıstıkları

Antep fıstığını sevmeyen çok az kişi vardır. Birçok kişinin favori kuruyemişleri arasında bulunan antep fıstığı kimi zaman insanların sinirlerini bozabilmektedir. Hemen hemen herkesin yaşadığı antep fıstığının kabuğunun kapalı olması sizin de sinirlerinizi bozmuyor mu?

 

Yemek bitmeden sosun bitmesi

Genellikle fast food restoranlarına gittiğimizde karşılaştığımız bu durum dünyada birçok kişinin başına gelmektedir. İnsanlar patates kızartmalarıyla sosların aynı anda bitmesi için büyük çaba sarf etmektedirler.

 

Tuvalet Kağıdı

Ortak kullanılan tuvaletlerin artık ortak sorunu haline gelmiş tuvalet kağıdı eksikliği insanları bu tuvaletleri kullanmaktan soğutmaktadır. Aynı zamanda birçok kişinin kullandığı bu tuvaletlere oturmak ise ayrı bir zorluktur. Çoğu insan klozetleri kağıt havlularla kaplayarak tuvaletlerini yapmaktadırlar.

 

Dirseğini vurmak

Kim bilir şu ana kadar dirseğinizi kaç kere bir yere vurmuşsunuzdur ve bu darbe sonucunda yaşadığınız acıyı hatırlaması bile sizi germeye yetmektedir. Dirseklerin iç kısmında yer alan bir nokta vücudunuzda elektrik akımına benzer bir hissin oluşmasına neden olmaktadır. İşte dirseğinizi her vurduğunuzda hissettiğiniz o tarif edilemez büyük acının sebebi bu noktadır.

 

Tırnak etleri

Tırnakların yanlarında bulunan bu ince ve hassas etler çoğu insanın sinirlerini bozmaktadır. Genellikle gergin anlarda yenilen bu etler sonucunda bölge kanamakta ve yaralar oluşmaktadır. Tüm bu acıya ve kötü görüntüye rağmen bazı insanlar kendilerini tırnak etlerini yemekten alıkoyamamaktadırlar.


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

0
35 Paylaşım

Makeleye tepkini ver:

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

DON'T MISS