Duyduğunuzda Çok Şaşıracağınız Kadınlar Hakkında Doğru Çıkan 10 İlginç Gerçek


Geçmişten beri kadınlar ve erkeklerin karakteristik özellikleri hakkında birçok şey ortaya atılmıştır. Bunlardan bazıları kanıtlanmış bazıları ise kanıtlanamamıştır. Bu listemizde dünyadaki çoğu kadını kapsayan kanıtlanmış gerçekleri anlatıyor olacağız.

1.


Yıllardır kadınlar, kendileriyle karşılaştırıldığında toplum tarafından daha ayrıcalıklı bir konuma yerleştirilen erkeklerle aynı haklara sahip olup, onlarla her konuda eşit olmak isterler. Ancak bu 3 istisnai durum hariç; Erkeklerle aynı tuvaletlere girmek, evdeki çöpü dökmek ve hesabı ödemek.

2.


Kadınların alışverişe olan tutkularını ve tabii ki de vitrinde gördükleri indirim yazısına dayanamadıklarını eminiz hepiniz biliyorsunuzdur. İndirimdeki ürünler kadınlarda mıknatıs etkisi yarattığı için 10 tane aynı ayakkabıdan da olsa çoğu kadın indirimde gördüğü o ayakkabıyı alır ve siz bunların aynısı sende zaten var deseniz size gerçekten hiç anlamıyorsun lafını yapıştırır.

3.

Kadınlara göre sır kelimesinin anlamı oldukça farklıdır. Daha doğrusu kadınlar için bir sırrı en yakın üç arkadaşlarına söylemek sırrı açık etmek kapsamına girmez. Kadınlar için bu mantıkla hepsi bildikleri sırrı en yakın arkadaşlarına söylediklerinden sonra sırrı bilmeyen kalmaz ve doğal olarak da kadınların sır saklayamadığı gerçeği ortaya çıkar.

Devam Etmek İçin Alttaki İLERİ butonuna basın!


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

-1
14 Paylaşım, -1 points

Makeleye tepkini ver:

hate hate
4
hate
confused confused
4
confused
fail fail
3
fail
fun fun
3
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
2
love
lol lol
4
lol
omg omg
3
omg
win win
8
win

DON'T MISS