Ebeveynleri Her Sabah Çürüklerle Uyanan Kızlarının Odasına Nedenini Öğrenmek İçin Kamera Koydu


Uyurken ne yaptığımız hakkında en ufak bir bilgimiz dahi yoktur. Özellikle yalnız uyuyorsak uyuduğumuz sırada neler yaptığımızı bilmek neredeyse imkansızdır. Bazı kişiler uykuları sırasında konuşurken bazıları da yürümektedirler. Ama tabii ki de bunları kendileri değil o an yanlarında olan kişiler onlara söylemektedirler.

 

Bugün de sizlere tam da bu konudan muzdarip küçük bir kızın yaşadıklarındna bahsedeceğiz. Küçük kızın uyku sırasında yaşadığı şeyler bir anda hem kendi hem de ailesinin yaşamışını mahvetme noktasına gelmiştir. Geceleri odasında tek başına uyuyan küçük kızın ailesi her sabah kızlarının vücudunun çeşitli yerlerinde çürükler görmeye başlamışlardır. İlk etapta fark edilemeyecek kadar hafif olan çürükler zaman geçtikçe çoğalmaya ve kendini iyice belli etmeye başlamıştır.


Bu bilinmezlik ise aileyi iyice çileden çıkarmaya başlamış. Hatta küçük kız okul kampına gittikten sonra durum daha da kötüleşmeye başlamıştır. Okulun yaz kampına katılan küçük kızın her geçen gün artan çürükleri herkes tarafından fark edilmiş ve öğretmenler aileye durumdan bahsetmişlerdir. Aile de en az onlar kadar durumdan endişe duyduklarından bahsetmişler ve kızlarını demir eksikliği olabileceği şüphesiyle doktora götürmeye karar vermişlerdir.

Devam Etmek İçin Aşağıdaki Fotoğrafa yada İLERİ Butonuna Basın


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

2
10 Paylaşım, 2 points

Makeleye tepkini ver:

hate hate
3
hate
confused confused
3
confused
fail fail
3
fail
fun fun
2
fun
geeky geeky
4
geeky
love love
2
love
lol lol
2
lol
omg omg
2
omg
win win
4
win

DON'T MISS