Hayatınız Boyunca Yanlış Temizlediğiniz 7 Vücut Parçası


Yalnızca göbek deliğinde yaşayan yaklaşık 2.368 bakteri türü vardır, muhtemelen daha fazladır ve yine de hijyeni genellikle ihmal edilmektedir. Kulak kirinizi temizlemek için pamuklu çubuk kullanmak aslında tehlikeli ve gereksizdir. Görünüşe göre, başından beri vücut bölgelerimizi yanlış bir şekilde temizliyor ve iyiden çok zarar veriyoruz.

karafil.com ekibi, yalnızca okuyucularımız için vücudunuzun bölümlerini doğru şekilde temizlemek için yöntemler buldu. Sonunda, vücut piercinginiz varsa, güvenli bir şekilde temizlemenin ek bir yolunu bulacaksınız.

1. Kulaklar

Bu söylemeye gerek yok ama kulak kirinizi temizlemek için tırnaklarınızı veya başka herhangi bir sivri şeyi kullanmak kesinlikle hayır-hayır. Bunun yerine, ağdayı yumuşatmak için birkaç damla bebek yağı veya gliserin uygulayın. 1-2 gün sonra, damlalık veya kauçuk ampul şırınga kullanarak yavaşça ılık su dökün. Suyun dışarı çıkması için başınızı diğer tarafa çevirin. Bir havluyla silin ve işlemi gerektiği kadar tekrarlayın. Kulağınızın dış bölgesini temizlemek için bir pamuklu çubuk da kullanabilirsiniz.

Devam etmek için aşağıdaki fotoğrafa yada İLERİ butonuna basın!


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

1
1 point

Makeleye tepkini ver:

hate hate
1
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
1
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win

DON'T MISS