Hem Kim Kardashian’a Benziyor Hem De Dünyanın En Pahalı Pastası


Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Dubai’de yapılmış 1 milyon değerindeki dünyanın en pahalı pastasını hatırlıyorsunuzdur. Bugün sizlere yine aynı pasta tasarımcısı tarafından yapılmış yeni en pahalı pastadan bahsedeceğiz. İngiltere’li pasta tasarımcısı Debbie Wingham’ın yaptığı bu pasta görenleri çok şaşırtıyor. Çünkü pasta baştan sona Kim Kardashian’a benziyor.

İngiltere’de yaşayan birisi kız arkadaşının doğum günü yaklaşırken ona bir sürpriz yapmak istemiş ve Debbie ile temasa geçmiştir. Başarılı tasarımcı Debbie’den kız arkadaşının Kim Kardashian’a çok benzediği için Kim Kardashian pastası yapmasını istemiştir.

Hemen çalışmalara başlayan Debbie, Kim Kardashian’a çok benzeyen kadının yakından çekilmiş bir fotoğrafını almış ve hem Kim’e hem de kadına çok benzeyen bu pastayı yapmıştır. Debbie pastada pirinç patlağı, marşmelov, 6 kg çikolata ve 15 kg krema kullanmıştır.

Debbie’nin bu sefer ki başyapıtı tıpkı gelin pastası gibi pasta sahibinin tam vücut ölçülerine uygun yapılmıştır.

Pastanın yüzü ise 3D yazıcıdan çıkarılmış ve pastanın sahibine benzetilmiştir. Ayrıca pastanın yüzündeki makyaj, parmaklardaki manikür hepsi yenilebilir malzemelerden yapılmıştır. Pastanın üzerinde ise sadece pırlanta takı yenilememektedir.

Bu muhteşem pastanın değeri ise Debbie’nin elinde olan rekoru egale etmiş ve 1.2 milyon dolara yükselmiştir. 10 günde biten bu pahalı pasta oldukça da lezzetliymiş.

Bu fotoğrafta da pasta ve pastanın yaratıcısı Debbie yer almakta. Doğum günü partisinde pastayı karşısında gören kadın muhtemelen büyük bir şok yaşayacaktır.

Ortaya çıkardığı şeyden çok memnun olan Debbie’de alışılmışın dışında pastalar yapmayı çok sevdiğini ve bu tarz pastaları yapmaya devam edeceğini belirtmiştir.


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

0
21 Paylaşım

Makeleye tepkini ver:

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

DON'T MISS