İcatılıkta Seviye Atlamış Birbirinden İlginç Ürünler


Birazdan göreceğiniz ürünler inandırıcı olmayabilir fakat hepsi GERÇEK!

 

 

Cyber Clean:

Bugün inceleyeceğimiz ilk ürün olan Cyber Clean dışarıdan bakıldığında tıpkı bir çocuk oyuncağına benziyor. Görüntüsü her ne kadar basit olsa da bu mükemmel icat evinizin düzenli ve temiz kalması için dünyada geliştirilmiş en güzel icatlardan bir tanesidir. Yeni geliştirilmiş bir temizlik macunu olan Cyber Clean, yumuşak ve esnek yapısı sayesinde şekil dğeiştirebiliyor ve esneyebiliyor. Macunsu yapısı sayesinde ulaşmanın en zor olduğu dip köşelere bile girebiliyor. Yüzeyle temas ettiği anda Cyber Clean tüm toz ve kirleri topluyor. Bununla da kalmayan muhteşem icat aynı zamanda içindeki maddeler sayesinde kirli yüzeyleri dezanfekte edebiliyor. Evlerde büyük yardımcı olan bu icat aynı zamanda arabalar içinde çok iyi bir seçenek. Sürekli kullanılabildiği için ekolojik olarak tam not alan bu ürün bunun yanı sıra temas ettiği yüzeylerde herhangi bir iz bırakmıyor. Şu an ABD fiyatı 5 dolar olan ürün kirlenip kullanılmayacak hale gelince rengini değiştirerek kullanıcıları otomatik olarak uyarıyor.

Neverwet:

Ne kadar dikkatli ve temiz olsak da bazen istemeden de olsa bazı şeyleri dökebilir ve etrafı kötü bir şekilde mahvedebiliriz. Örneğin önemli bir toplantı veya görüşme öncesi t-shirt’ünüzün üzerine kahve veya çay dökmek günün geri kalanını işkence haline getirecektir. Üstelik en sevdiğiniz t-shirt kahve lekesinden arınmayabilir ve sevdiğiniz bu kıyafete küçük bir sakarlık sonucunda elveda diyebilirsiniz. Fakat şimdi size tanıtacağımız mucize ürün sayesinde bunu dert etmenize gerek kalmayacak. Günümüzün teknoloji açısından en yeni ürünlerindne olan Neverwet hayatmızı kolaylaştırmaya geliyor. ABD’de geliştirilen bu ürün her materyali su geçirmez hale dönüştürebiliyor. Her türlü yüze uygulanabilen bu ürün, uygulandığı yüzeyi neme karşı dirençli bir hale getiriyor. Günümüzde bir çok yeni ürün ve icat geliştiriliyor. Fakat hiç bir neverwet kadar günlük kullanıcıya hitap etmiyor. İsterseniz yatağa, isterseniz kıyafetlere ve yastıklara, hangi maddeden yapılıyor olursa olsun, bu ürün sayesinde endişelenmenize gerek kalmaycak. Bu ürünü aynı zamanda duştaki perdelerde ve camlarda kullanabilirsiniz. Bu sayede inatçı su lekeleri ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Şu an için 500 mililitrelik şişelerin 15 dolara satıldığı bu ürünün gelecekte tüm dünyada kullanılmasına kesin bir şekilde bakılıyor.

Sweepovac kick-vac:

Sırada bir kez daha günlük hayatta çok işimize yarayacak bir ürün daha bulunmakta. Özellikle mutfakta bolca zaman geçiren kişilerin özellikle dikkat etmesini gerektiren bu ürün, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olurken temizlik için harcadığınız enerjiyi de minimuma indirecektir. Küçük ama bir o kadarda güçlü bir motora sahip olan vakumlu temizleyici, mutfak dolaplarınızınalt kısmına yerleştiriliyor. Bir kere kurduktan sonra tek yapmanız gereken mutfağınızdaki tüm pislikleri mutfak dolabının altına süpürmek. Kolayca çıkarılabilir ve takılabilir sisteme sahip olan bu makineyi boşaltmak ise çok basit. Bunun yanı sıra takılabilir eklentileri olan bu cihazı mini bir elektrikli süpürgeye dönüştürmekte mümkün. Uzayabilen bu ek cihaz sayesinde mutfak tezgahınızı üzeri dahil olmak üzere bir çok noktayı efor sarfetmeden temizleyebilirsiniz. Bununla da kalmayacan bu cihaza ek olarak satın alacağınız 3 metrelik temizlik borusu sayesinde tüm evinizi bu küçük cihaz sayesinde temizleyip, elektrik süpürgesi taşıma derdinden kurulabilirsiniz. Şu an ABD fiyatı 140 dolar olan bu ürünün yakın zamanda ülkemize giriş yapmaı bekleniyor.

 

Effie:

Bu ürün sayesinde artık ütü yapmak tarihe karışıyor. Tek başına ütü sorununa çözüm bulan bu cihaz, siz kolutuğunuzda uzanırken, sizin için ütü yapıyor. Patentli bir baskı ve buhar sistemiyle çalışan bu alet, elbiselere özel bir şekilde temas ederek, kıyafetlerin kırışıklıklarının giderilmesini sağlamakta. Tek seferde 12’den fazla kıyafer ütüleyebilen Effie’yi çalıştırmak için yapmanı gereken tek şey elbiselerinizi özel olarak tasarlanmış askılara yükleyip her bir giysinin boyutuna uyacak şekilde doğru yerleştirmek. Sonrasında rahatça koltuğunuza uzanıp televizyon keyfini sürebilirsiniz.

Drumi:

Taşınabilir ve elektriksiz çamaşır makinesi Drumi sayesinde artık binlerce liralık çamaşır makinesi almanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda elektrikten de tasarruf etmenizi sağlayan portatif çamaşır makinesi, küçük yapısı sayesinde her yere taşınabiliyor. Kanadalı bir şirket tarafından geliştirlen bu alet, minimum enerji ile kıyafetlerinizii yıkıyabiliyor. Binlerce liralık çamaşır makinelerinden farkı olmayan bu ürün toplamda 9 kilogram çamaşırı tek seferde yıkıyabilme kapasitesine sahip. Üstelik bu makineyi çalıştımak da çok eğlenceli. Tek yapmanız gereken ayağınızla, pedala sürekli olarak basmak. Toplam 10 ve 15 daikalık bir yıkama süresine sahip olan makinenin fityatı ise şu an ABD’de 200 dolar civarındadır.
Peki sizler videomuzdaki yeni buluşlardan hangilerine sahip olmak isterdiniz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

 

 

Kaynak: yameraktan


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

3
3 points

Makeleye tepkini ver:

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
1
fail
fun fun
2
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
1
love
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
win win
3
win

DON'T MISS