İnanılması Güç 20 Korkunç Tesadüf, Ve Bunların Gerçek Olması


Tesadüflere inanır mısınız? Eğer cevabınız hayır ise videomuzu izledikten sonra bu konudaki fikriniz büyük ölçüde değişecek. Çünkü bugünkü videomuzda milyonda bir gerçekleşmesi muhtemel olan tesadüfleri izleyeceksiniz.

 

Amerikalı hemşire 28 yıl önce ilgilendiği prematüre şekilde dünyaya gelen bebeğin iş arkadaşı genç doktor olduğunu öğrenmiş. 28 yıllık değişim ve bu büyük tesadüf ise böyle fotoğrafa yansımış.

 

Sol gözü olmayan köpek ruh eşini bulmuş gibi görünüyor. Bir marketten çekilmiş bu fotoğraflarda iki ayrı sepette birbirlerini tamamlayan iki köpek var. Birinin sağ gözü yokken diğerinin sol gözü yok.

 

Bu fotoğraf ise tesadüflerin varlığına sizi inandıracak. Eşinin 7 yıl önceki aile fotoğrafına farkında olmadan dahil olan adam, gerçeğin yıllar sonra farkına varmış.

 

Çin’de ise evli bir çift yıllar önce henüz tanışmamışlarken aynı fotoğrafta olduklarını fark etmişler. İkisi de gençken aynı anda aynı kadrajda bulunuyorlar.

 

Birkaç ay önce evlenen çift ise uzun süre boyunca ilk kez 20li yaşların başlarındayken tanıştıklarını düşünüyorlarmış. Ancak aile albümünden çıkan bu fotoğraf gerçeği ortaya çıkarmış. Anneleri lisedeyken çok yakın iki arkadaş olan çift aslında henüz bebekken tanışmışlar.

 

Bir düğünde karşılaşan bu ikili daha öncesinde birbirlerini tanımıyorlarmış. Onların tanışmasını sağlayan şey ise neredeyse birebir aynı giyinmeleri.

 

Babasının 10 yaşındayken baş parmağı kesilmiş. Kadın ise dünyaya baş parmağı diğerlerinden kısa bir şekilde gelmiş. Gerçek bir tesadüf bu olsa gerek.

 

Aynı model, aynı renk otomobillerin arka arkaya park etmeleri yetmiyormuş gibi bir de aynı renk binanın önüne park etmişler. Peki siz günlük hayatınızda buna benzer tesadüflere şahit oluyor musunuz?

 

Yurt dışında satılan bu enerji bar paketinde bir dağcı görseli kullanılmış. Sosyal medyada paylaşılan bu fotoğrafta ise adete pakette resmin ait olduğu yer bulunmuş gibi görünüyor. Tırmanan dağcı ve dağın uyumu bu kadar da olmaz dedirtiyor.

 

Şiddetli rüzgara dayanamayan ağaç, o sırada park halindeki bu otomobilin üzerine düşmüş. İlk bakışta büyük bir şanssızlık gibi görünen bu olayın yakından bakıldığında büyük bir şans olduğu anlaşılıyor. Çünkü devrilen ağaç arabaya değmeden resmen teğet geçmiş.

 

Sıradaki tesadüf de sizi çok şaşırtacak. Amerikan ordusunda görev yapan genç pilot eski resimlere baktığında uçurduğu Kiowa helikopteri ile ilgili hayret verici bir gerçekle karşılaşmış. Çocukluğunda ilk kez bir havacılık fuarında bindiği ve asker olmasını sağlayan helikopterin bugün uçurduğu helikopter olduğunu fark etmiş.

 

New York’ta bir maratona katılan bu gencin aldığı sıra numarası ile tshirtteki sayı aynı. Yarış sonunda ise şaşkınlık katlanmış. Çünkü gencin süresi tam da tshirtünde ve sıra numarasında yazdığı gibi 3.36.07 çıkmış.

 

Günümüzde cep telefonları son derece kaliteli ve gelişmiş çekimler yapabiliyor. Fakat balonun tam patladığı bu kareyi sadece iyi bir telefonla yakalamak oldukça zor görünüyor. Sizce de öyle değil mi?

 

Yüzlerce filamingonun habersizce bir araya gelmesiyle ortaya bu dev filamingo figürü çıkmış. Kuşbakışı havadan çekilen bu fotoğrafta filamingolar kendi kendilerine dışarıdan bir müdahale olmadan bu şekli oluşturmuşlar.

 

İşte oldukça ilginç bir tesadüf daha. Kız kardeşinin doğum gününe giden bu adam kardeşine gelen hediyelerden biri olan Ken Doll ile tıpa tıp aynı şeyleri giymiş.

 

Aynı renk çizgili tişörtleri giyip aynı durakta otobüs bekleyen 4 kişi. Sizce de bu kadar tesadüf fazla değil mi? Yoksa tişörtleri birisi bedavaya mı dağıttı?

 

Bu genç ise yıllardır telefon arka planı olarak kullandığı manzarayı tesadüfen ziyaret etmiş. İtalya’da Santa Cristina yakınlarını gezen genç bu şaşırtıcı tesadüfü tam da o an fark etmiş.

 

Bir diğer ağaç kazası ve sonrasında arabanın müthiş kurtuluşu. Bu arabanın sahibi doğru yere yanlış zamanda arabasını park etmesine rağmen büyük bir felaketten şansı sayesinde kurtulmuş.

 

Michael ve Natali, Suudi Arabistan’da doğmuşlar ve çocukluklarında hep birliktelermiş. Sonra birbirlerinden ayrılmış ve haber alamamışlar. 20 yıl sonra Facebook üzerinden birbirlerini bulan ikili ise şu an evli.


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

0
84 Paylaşım

Makeleye tepkini ver:

hate hate
1
hate
confused confused
0
confused
fail fail
1
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
4
love
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win

DON'T MISS