Mars’tan Geldiğini İddia Eden Küçük Boriska’nın Söyledikleri Sizleri Çok Şaşırtacak


Önceki yaşamında Mars’ta yaşadığını ve boyunun 7 metre olduğunu iddia eden Rus Boriska söyledikleriyle dünyada kısa sürede ünlenmiş ve insanların büyük şaşkınlık yaşamalarıan neden olmuştur.

Rusya’nın Volgograd Bölgesi’ndeki Volzhsky kasabasında 11 Ocak 1996’da dünyaya gelen Boris’in dünyaya gelişi de bir o kadar ilginçtir. Anne Nadezhda Boris’in doğumu sırasında hiçbir şekilde acı hissetmemiş ve gizemli bebek bir kez olsun bile ağlamamıştır. Hatta daha da ilginci bu gizemli çocuk hiçbir zaman hasta olmamıştır. 8 aylıkken konuşmaya başlayan Boris 3 yaşındayken anne ve babasına evrenin nasıl oluştuğunu anlatmaya başlamıştır. Güneş sistemi ve ve gezegenlerin isimlerini teker teker sayan Boris ilk olarak ailesini şaşırtmaya başlamıştır. 8 yaşına geldiğinde ise Mars’tan geldiğini ve boyunun Mars’ta 7 metre olduğunu iddia etmiştir. Daha sonrasında ise dünyayı büyük bir felaketin beklediğini söylemiş ve dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Boris’in bu iddialarından sonra doktorlar Boris’in sağlığını incelemişler ve onun çok özel bir zekaya sahip olduğu sonucuna varmışlardır.

Dünya’da Boris gibi birçok kişinin yaşadığı ve hepsinin çok özel oldukları belirtilmiştir. Boris ise dünyayla ilgili merak edilenleri cevaplamış ve verdiği cevaplar insanları oldukça şaşırtmıştır.

Devam Etmek İçin Aşağıdaki Fotoğrafa yada İLERİ Butonuna Basın


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

-8
7 Paylaşım, -8 points

Makeleye tepkini ver:

hate hate
2
hate
confused confused
1
confused
fail fail
4
fail
fun fun
4
fun
geeky geeky
3
geeky
love love
0
love
lol lol
8
lol
omg omg
1
omg
win win
6
win

DON'T MISS