Online Alışveriş Pişmanlığı Yaşamış Kişilerin Hüsran Dolu 12 Fotoğrafı


Günümüzde hemen hepimiz internet üzerinden her işimizi halledebiliyoruz. Ancak dolandırıcılar çoğunlukta olduğu için siparişiniz eline geçmeyebilir, hatta yerine farklı şeyler gönderebilirler. Bu fotoğrafları görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız!

Gelişen teknolojinin de beraberinde hemen hemen her alanda gelişmeler oluyor. Bu gelişmeler en çokta insanoğlunun işine yarıyor diyebiliriz. Önceden faturalarımızı ödemek için saatlerce sıra kuyruğunda beklerdik. Şimdi ise öyle mi? Hemen hemen her işimizi elimizin altında olan telefonlarımızdan yada bilgisayarlarımızdan giriyoruz internete çatır çatır hallediyoruz çoğu işimizi kolaylıkla. İnternetten alışveriş yapmanın avantajları ve dezavantajları hakkında bu yazımızı paylaşmıştık. Bununla beraber bir ürün alacağımız zaman tek tek mağaza, dükkan dolaşmak yerine online internet sitelerinden alışverişimizi yapabiliyoruz. Dilediğimiz renkte, istediğimiz fiyat aralığında ihtiyacımız olan hemen hemen her şeyi satın alabiliyoruz. İstersek kredi kartı ödeme olanağı ile, dilersek kapıda ödeme imkanlarını kullanıyoruz.

Evet, gelelim online alışveriş pişmanlığı yaşayan kişilerin hüsran dolu fotoğraflarına. İşte karşınızda o hüsran dolu kareler:

1. Bunu gören gelin adayı evlilikten vazgeçti!

2. Güzel giyineyim derken rezil olmak…

3. İşte bazen kutudan hıyar çıkabilir!


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

5
1 Paylaşım, 5 points

Makeleye tepkini ver:

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
1
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

DON'T MISS