Ünlülerin “Vay Anasını!” Diyeceğiniz Birbirinden İlginç 13 Keşfedilme Hikayesi


Çoğu kişinin ünlü olma hayali vardır ve birçok filmin senaryosu bu konu üstüne yazılmıştır. Filmleri seyrederken bize gerçekçi gelmiyor olabilir ama bu ünlülerin keşfedilme hikayeleri gerçekten film gibi. Gelin bakalım nasıl meşhur olmuşlar?

 

1. Oya Aydoğan’ın programına seyirci olarak giden Fahriye Evcen

Fahriye o dönem ailesiyle birlikte Almanya’da yaşıyor ve Türkiye’ye tatil için geliyor. Bir şekilde televizyonda program yapan Oya Aydoğan’ın programına seyirci olarak katılıyor ve hemen dikkat çekiyor. Oya Aydoğan da onu yapımcısı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırınca olayla gelişiyor.

 

2. Şarkı söylediği pavyona Sezen Aksu gelince eli ayağı titreyen Yıldız Tilbe

90’lı yılların başında Sezen Aksu Fuar’da program yapıyor. Konseri bittikten sonra da tesadüfen Yıldız Tilbe’nin şarkı söylediği pavyona müzik dinlemeye gidiyor. Yıldız’dan o kadar etkileniyor ki, kendisine vokalistlik yapmasını teklif ediyor. Ne de güzel bir tesadüf…

 

3. Komedi Dükkanı’nda sahneye seyirci olarak davet edilen Hande Soral

Tolga Çevik’in programında seyirci olarak bulunurken programın interaktif bölümünde sahneye alınan Hande Soral, bu kadar ünlü olacağını o gün bilmiyordu büyük ihtimalle. Sahneden sonra oyunculuk teklifi gelmesiyle şu an hayatımızda yer alan ünlü isimlerden biri oluyor.

Devam Etmek İçin Aşağıdaki Fotoğrafa yada İLERİ Butonuna Basın


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

3
3 points

Makeleye tepkini ver:

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
3
win

DON'T MISS