Uzaylılar Gerçek mi? Uzaylılar Dünyayı Ziyaret Ediyor mu? “Paul Hellyer”


Bilim adamları dünya dışı yaşam olasılıkları üzerine teoriler üretip, evrenin uzak köşelerinde kanıt arama çalışmalarını sürdürürken, birçok üst düzey yetkili uzaylılar hakkında açıklama yapmaya devam ediyor.

 

Paul Hellyer

Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer yaptığı açıklamada, 80 çeşit uzaylının olduğunu, çok uzun zamandır bizimle birlikte yaşadıklarını ancak savaşçı yönümüzü değiştirmediğimiz sürece de teknolojilerini bizimle paylaşmayacaklarını söyledi. Hellyer “Benden çok daha fazla bilgiye sahip insanların olduğundan kuşkum yok. Periyodik olarak UFO olayları hakkında raporlar alırdım ve onlara üstünkörü bakardım. Bunların %80’i doğal olaylar olarak açıklanırken, % 20’si açıklanamazdı bu sebeple de adlandırılmadan rafa kaldırılırdı” diye konuştu.

Kanada’da 1963 ve 1967 yılları arasında Savunma Bakanlığı’nı görevini yürüten Paul Hellyer, çarpıcı iddialarda bulundu. “Çok uzun zamandır bir izolasyon hissi ile, dünyanın evrenin merkezi olduğunu, en gelişmiş canlılar olduğumuza inanarak yaşıyoruz. Ama gerçeği anladığımızda bunun farkına varmamız ve bununla yaşamaya alışmamız gerekecek. Uzaylılar yılda binlerce defa dünyayı ziyaret ediyor; ancak hükümetler bu gerçekleri saklıyor” şeklinde konuşan Hellyer, dünya liderlerinin uzaylıların varlığını sürekli gizlediğini söyledi. Soğuk savaş döneminde Kanada Savunma Bakanı olan Paul Hellyer şimdi Kanada Kuvvetleri olarak bilinen Kanada Hava Kuvvetleri, Donanma ve Ordu’yu birleştirmekten sorumluydu.

Paul Hellyer, UFO’ların gerçek olduğunu, uzaylıların dünyayı ziyaret ettiğini söyleyerek, ABD hükümetinin uzaylılarla ilgili bilgileri örtbas ettiğini açıkladı. Görevde olsaydı, bu açıklamaları nedeniyle görevinden olacağını söyleyen Hellyer, kendisinin de UFO’ları gördüğünü belirtti. ABD’nin gizli ‘kara operasyon’ birimlerinde uzaylı teknolojisini kullanarak yeni enerji türleri geliştirdiğini ve bu faaliyetlerin arasında ‘gölge bir hükümetin’ olduğunu da savundu. Hellyer, ABD ordusunun uzaylılara karşı kullanmak üzere silahlar geliştirmekle meşgul olduğunu da iddia ederek, “Bizi hiçbir uyarı bile olmadan galaksiler arası bir savaşa sokabilirler” şeklinde konuştu.

Paul Hellyer’in açıklamalarına göre 80 çeşit uzaylı ırkı var. Ancak dünyaya binlerce yıldan bu yana 4 tür uzaylı geldi. Uzaylılar genellikle Venüs, Mars gezegenleri ve Satürn’ün uydularından geliyor. Bazı uzaylılar insana benziyor. Bazıları ise yaratığı andırıyor.“Tall Whites” olarak tanımlanan bir uzaylı türü ise Amerikan Hava Kuvvetleri’nin Nevada’daki üssünde çalışıyor. Ancak insan gibi görünüyor. Uzaylılar federasyonu insanların doğaya davranış biçiminden ötürü hayal kırıklığı içindeler. Özellikle atom bombasını icat ettiğimizden beri, çok daha fazla hareketlilik oldu. Bu konuyla oldukça ilgililer. Eğer atom bombasını bir kez daha kullanacak olursak, tüm evren bir bütün olduğu için bu yalnızca bizi değil aynı zamanda tüm kozmozu ilgilendirecektir. 80 çeşit uzaylı ırkından bir-ikisi haricindekiler yumuşak huylu ve yardımsever. Uzun bir zaman yalnızca farklı yıldız sistemleri olan Pleadies’ten gelenleri biliyordum.

Andromeda’dan gelenler ve Saturn’ün uydularından birinde yaşayanlar da bulunuyor. Bu varlıkların bir federasyonu ve kanunları da bulunuyor. Bu kanunlardan biri de eğer biz davet etmediysek dünya işlerine karışmamak. Dünyanın bize ait olduğunu ve burayı yönetmenin bizim işimiz olduğunu kabul ettiler. On yıllar önce, diğer gezegenlerden gelen ziyaretçiler, bizi bazı konularda uyarıp yardım teklifinde bulundular. Fakat biz, en azından bazılarımız, yaptıkları ziyaretleri bir tehdit olarak yorumladık ve öncelikle onlara zarar verdik.

 

Not: Uzaylıya inanma uzaylısız da kalma 😀

Ayrıca instagramda da takip et artık bizi 😀


Beğendiysen alttan 2 saniyede paylaşabilirsin:

0
138 Paylaşım

Makeleye tepkini ver:

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
2
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

DON'T MISS